1,254,014

117
מדריך עסקים
קניות בניית אתרים קופונים מדריך עסקים
מאמרים אחרונים באתר:

קופונים בלעדיים
לגולשי ביז אינפו:

10% הנחה!

הצג קופון | אתר

5% הנחה מעל 5,000 ₪!

הצג קופון | אתר

5% הנחה!

הצג קופון | אתר

קופונים נוספיםדלויה מרכז הבניה
קבוצת דלויה" הינה חברת יזמות למגורי בנייה המתמחה במבנים ציבוריים. והכוללת מפעל לייצור דלתות ונגרות אומן., מפעל אלומיניום הגדול בדרום ובעל קו תקן., מפעל למסגרות כללית ומסגרות בנין ומרכז מכירות, סוכנות והפצה ראשית של צבעי סטוקו, טמבור, קירות גבס ותקרות אקוסטיות, כלי עבודה וגימורי בנייה.

דלויה מרכז הבניה

 

http://www.delouyaltd.com

 


אלומיניום | א.ש.ד דדון אלומיניום
ביצוע עבודות אלומיניום לבניין ולווילות. מומחים לחלונות בלגים, אלומיניום ותריסי גלילה חשמליים. באתר מידע בליווי תמונות ומגוון דירות לדוגמא העושות שימוש במוצרים.

 

http://www.eshed-d.co.il/

 


אלום דור
חברה המבצעת את כל עבודות האלומיניום, בכללן: חלונות בלגים של קליל, חלונות גלילה חשמליים ועוד. באתר, מידע ותמונות אודות החברה.

 

http://www.alum-dor.com

 


א.ש.ד אלומיניום בע"מ
ביצוע עבודות אלומיניום לבניין ולווילות. מומחים לחלונות בלגים, אלומיניום ותריסי גלילה חשמליים. באתר מידע בליווי תמונות ומגוון דירות לדוגמא העושות שימוש במוצרים.

 

http://www.eshed-d.co.il

 


אלומיניום | אלום דור
חברה המבצעת את כל עבודות האלומיניום - חלונות בלגים של קליל, חלונות גלילה חשמליים ועוד. באתר, מידע ותמונות אודות החברה.

 

http://www.alum-dor.com/

 


בידוד | הבידוד האמיתי
בידוד בחברת בידוד האמיתי מבצעים עבודות בהתזת פוליאוריטן וציפויים מתקדמים. ה"בידוד האמיתי" יכול להערך במהירות לביצוע עבודות בכל חלקי הארץ בהתראה קצרה.

 

http://www.bidud-termi.co.il/

 


חלונות אלומיניום | א.ש.ד דדון אלומיניום
ביצוע עבודות אלומיניום לבניין ולווילות. מומחים לחלונות בלגים, אלומיניום ותריסי גלילה חשמליים. באתר מידע בליווי תמונות ומגוון דירות לדוגמא העושות שימוש במוצרים.

 

http://www.eshed-d.co.il/eshed/%d7%97%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa_%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%9d.asp

 


פיתוח מוצרים | lockodesign לוק
עיצוב המוצר לוקודזיין 38 שנות ניסיון בתחומים שונים ומגוונים : עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר , פיתוח מוצרים, פיתוח מכונות, תכנון מתקנים תעשייתיים, זיווד, עיצוב מוצרי פלסטיק, עיצוב מכאני ועוד

 

http://www.lockodesign.co.il/%d7%a4%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%97_%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9d.asp

 


השרון 1987
חברה המתמחה ביצור עבודות אלומיניום ונגרות כגון: ויטרינות כניסה, חלונות, דלתות, חיפויי פחים, מעקות, קירות מסך, סקיי ליט ועוד... באתר מידע רב המלווה בתמונות.

השרון 1987

 

http://www.hasharon1987.com

 


רשת פלקס
בית מסחר לרשתות גלילה ולחלונות אלומיניום. באתר, מידע רב על רשת פלקס, אופנים ליצירת קשר ותמונות להמחשת המוצרים.

 

http://www.reshetflex.com

 


רב אלום
ביצוע כל סוגי עבודות האלומיניום, רשתות, דלתות כניסה ותריסי גלילה חשמליים. באתר, מידע רב המלווה בתמונות ומבצעים.

 

http://www.yinfo.co.il/rav-alum

 


מסגרית דניאל
מסגריה המתמחה בביצוע כל עבודות המתכת. שערים לחשמלים, פרגולות ממתכת ועץ, סורגים ומעקות. באתר, מידע המלווה בתמונות רבות ופרטים ליצירת קשר

 

http://www.yinfo.co.il/daniel

 
קצת על אלומיניום
 


אלומיניום הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בסביבתנו, הן בתוך הבית והן מחוצה לו. אלומיניום היא מתכת, אך היא שונה בתכונותיה ממתכות רבות אחרות: אלומיניום היא מתכת קלה מאד, חזקה, נוחה לעיבוד ולריקוע, איננה מחלידה, נוחה למיזוג ולהתכה עם מתכות אחרות, נוחה למיחזור וגם נמצאת בשפע – לא פלא אם כן כי אלומיניום נפוץ כל כך ומשמש בתעשיות רבות כל כך. קל גם להפיק אלומיניום משום שהוא נמצא באדמה בשפע רב; למעשה, אלומיניום שכיח בקרום כדור הארץ יותר מכל מתכת אחרת.

אלומיניום (או בשמו העברי: חמרן) מופק במקומות רבים בעולם, ומקורו במינרל בשם בוקסיט. כמה חברות גדולות מפיקות אלומיניום במקומות שונים בעולם, והידועה מביניהן היא החברה האמריקאית "אלקואה" שלה חברות-בנות רבות ברחבי העולם. אלומיניום משווק בדרך כלל כמוצרים חצי-מוגמרים – לוחות אלומיניום, מוטות אלומיניום, פרופילי אלומיניום, יריעות אלומיניום וכדומה – ולא כשם שמשווקות מתכות אחרות, כעפרות מתכת או כמטילי מתכת.

מוצרי אלומיניום נמצאים סביבנו למכביר, ולא תמיד אנו יודעים שהמוצר שבידינו עשוי אלומיניום דווקא. פחיות השתייה הנפוצות כל כך עשויות מפח אלומיניום דק; "נייר כסף" לשימוש ביתי ולעטיפת מזון וממתקים איננו אלא יריעת אלומיניום שרוקעה עד דק; רהיטי הגינה קלים כל כך במשקלם בזכות פרופילי אלומיניום מהם הם בנויים; סירי מטבח משובחים מיוצרים מתערובת של אלומיניום ופלדה; מטוסים בנויים ברובם אלומיניום כדי להקל על משקלם; בכל מכונה ובכל מכונית ניתן למצוא חלקי אלומיניום רבים; ובתעשיות רבות אחרות ניתן למצוא חלקי אלומיניום או תערובות של אלומיניום עם מתכות אחרות. אפילו תעשיות הרפואה והקוסמטיקה משתמשות בחומרים שמכילים אלומיניום בצורות שונות – למשל דיאודורנטים ואנטי-פרספירנטים, שרובם מכילים מלחי אלומיניום בתרכובות שונות.

המוצרים המוכרים לנו ביותר שעשויים אלומיניום הם חלונות, דלתות ותריסים – אלו מוצרי אלומיניום שנמצאים בכל בית ובכל חנות. אלומיניום הפך להיות חומר הגלם הנפוץ ביותר למוצרים אלו בגלל תכונותיו המיוחדות: אלומיניום קל במשקל, אלומיניום איננו מחליד, אלומיניום נוח לקדיחה ולחיתוך, והפרופילים (אותם מוטות בצורת האות "כ" או "ם") שעשויים אלומיניום הם חזקים מאוד, עמידים יפה בפני כיפוף, ויחד עם זאת נוחים מאוד עבודה. פרופילי אלומיניום מיוצרים ומשווקים במבחר גדול של צורות, גדלים וצבעים, והגיוון הגדול הזה מאפשר ייצור של דגמים רבים מאוד של חלונות אלומיניום ומסגרות אלומיניום בצורות ובאיכויות שונות.

חלונות אלומיניום לבית ולמשרד, תריסי אלומיניום ומסגרות של חלונות ראווה שעשויות אלומיניום נפוצים כל כך עד כי המושג אלומיניום הפך להיות שם נרדף למוצרים אלו. כאשר בעל עסק מפרסם את עסקו במלים " עבודות אלומיניום מכל הסוגים", ברור לכל כי הכוונה היא לחלונות אלומיניום ותריסי אלומיניום וכי אין זה עסק של שיווק חפצי אלומיניום או תרכובות כימיות שמכילות אלומיניום וחומרים אחרים. בלשון העם, אלומיניום משמעותו – חלונות אלומיניום ותריסי אלומיניום ולא שום מוצר אחר.

בשנים האחרונות, פרופילי אלומיניום משמשים גם לבניית פרגולות. בעבר היו כל הפרגולות למיניהן בנויות מעץ בלבד, ועץ הוא חומר שרגיש מאוד לפגעי מזג האוויר: קרינת השמש מייבשת וסודקת אותו, הלחות מנפחת אותו, וחילופי חום וקור פוגעים במרקם שלו ובצבע שלו. עץ, אפילו אם הוא מעובד ומשוח בחומרים שאמורים להגן עליו, מאבד את צבעו וצורתו תוך שנים מעטות. פרופילי אלומיניום לבניית פרגולות פתרו בעיה זו לחלוטין, וניתן לבנות עתה פרגולות יפהפיות מפרופילי אלומיניום שמשמרים את צורתם וצבעם לאורך שנים רבות ואינם זקוקים לכל טיפול שהוא. פרופילי אלומיניום חזקים משמשים גם לסגירת מרפסות ולבניית חדרי שמש נהדרים, חלקם אפילו עם גגות או חלונות שנפתחים חשמלית ומשולבים במוצרי הצללה שעשויים אלומיניום גם הם.
 

 

 
 

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר ביז אינפו מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מאתר ביז אינפו