1,254,014

133
מדריך עסקים
קניות בניית אתרים קופונים מדריך עסקים
מאמרים אחרונים באתר:

קופונים בלעדיים
לגולשי ביז אינפו:

10% הנחה!

הצג קופון | אתר

קופונים נוספיםמגה מודרנה
חברה העוסקת בעיצוב ופיסול ריהוט איכותי וייחודי ממתכת ועץ למגוון מטרות. באתר, מידע רב אודות החברה ותמונות רבות של המוצרים המעוצבים על ידה.

 

http://www.avbilu.com

 


הניצרה | הניצרה
"הניצרה" - התקן מיוחד לנעילה אוטומטית של תריסים חשמליים בבתים פרטיים ובבתי קומות - מאפשר לכם לשהות בבטחה בתוך הבית וללא דאגות מפני פריצה.

 

http://www.hanitzra.co.il/

 


בטחון | מוקד שחר
מוקד ש. שחר הוא המוקד המוביל בארץ לשירותי אבטחה ומוקדי אזעקות.

 

http://www.moked-shahar.co.il/

 


מסגריית הדר בע"מ
מסגריה ברחובות, בה ניתן להזמין את כל העבודות, החל משערים חשמליים ועד למעקות וסורגים יחודיים. באתר, מידע אודות המסגרייה, וכן תמונות סורגים ושערים הניתנים להזמין דרכה.

 

http://www.masgeriat-hadar.com

 


גז מזגנים | מיזוג מהיר
שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים. מזגנים מפוצלים, עיליים, מיני מרכזי, תעשייתים,קירור מים (WATER SOURCE)

 

http://www.mizug-mahir.co.il/%d7%92%d7%96-%d7%9e%d7%96%d7%92%d7%a0%d7%99%d7%9d-12.asp

 
קצת על מנעולים
 


מנעולים מעידים עלינו, כחברה, יותר מאשר דברים רבים אחרים. ככל שפוחת האמון בין בני אדם, כך הולכים ומתרבים מנעולים. ריבוי מנעולים הוא מאפיין מובהק של חברה, אשר החשד הבסיסי בין בני האדם ( המעיד גם, מן הסתם, על העדר אמון בסיסי בינהם או, לחלופין, על חולשתו ורפיפותו ואי-יכולתו לשמש בסיס מכונן לחברה מתוקנת) מחייב את הימצאותם. מנעולים לא נמצאים רק על דלתות של בתים פרטיים ומשרדים, על שעריהם של מוסדות ציבוריים ועל כספות, אשר מנעולים הם חלק בלתי נפרד מהם. מנעולים נועלים כיום גם ארוניות קטנות ופשוטות בבתי ספר, במכוני כושר, במקומות אשר לפנים איש לא העלה על דעתו לנעול אותם באמצעות מנעולים. מנעולים על אופניים הם מראה שכיח. יש שלא ישאירו אותם לא נעולים באמצעות מנעולים אפילו לא לדקות אחדות, מחשש פן הם ייגנבו. מה שמוזר ועצוב הוא, שלא תמיד מנעולים עוזרים. יש הרואים גם באופניים נעולים על-ידי מנעולים הזדמנות לגנוב אותם. הגנבים המתוחכמים יודעים שקל להעלים גם אופניים שיש עליהם מנעולים. וכך במקום שבו צצים מנעולים כפטריות אחר הגשם – כמאמר הקלישאה, אשר במקרה זה מעידה על מציאות כהווייתה - ידיהם של יצרני מנעולים ומשווקיהם מלאות עבודה.
השוק מציע מנעולים שונים – עם מפתחות ובלעדיהן. מנעולים קשיחים וגדולים, מנעולים קטנים. מנעולים הניתנים לפתיחה באמצעות קוד מוצפן ומנעולים אשר די במפתח פשוט כדי לפתוח אותם. מנעולים דיגיטאליים וביומטריים, מנעולים עם צילינדרים מורכבים ומנעולים עם מנגנון פתיחה אשר כמעט מנעולן מצוי עשוי לפתוח אותם.

כאשר מתקינים דלתות חשוב להתייעץ איזה סוג של מנעולים הוא הטוב ביותר לנעילתן. שגיאה בבחירת מנעולים עלולה להתברר כקריטית בשעת מבחן. עם מנעולים לא לוקחים סיכונים. לא חוסכים כאשר מדובר במנעולים, כי הרצון לחסוך עלול להתגלות, חלילה, בהפסד ודאי.
יוקר של מנעולים צריך להימדד ולהיבחן על-פי מידת הביטחון שהם משרים. מאבק מוחות תמידי ניטש בין פורצי מנעולים לבין יצרניהם, המנסים לשכלל מנעולים ולהפוך אותם ל'בלתי ניתנים לפריצה'. מנעולים, מטבעם, אמורים להיות יעד קורץ לכל פורץ נוצץ. מנעולים מפתים גם פורצים אפורים, חסרי ניסיון, שלומיאליים. לכולנו מוכרים מקומות שהיו נעולים באמצעות מנעולים, אשר בעת ניסיון לפרוץ אותם הפעילו מערכת אזעקה מחרישת אוזניים, שהבהילה את הפורצים ובכך סיכלה את ניסיונם לפרוץ מנעולים.

כשאנשים עוברים ל בית חדש הם לוקחים בחשבון שחלק מההוצאה שלהם תהיה על מנעולים.
מנעולים מגינים עלינו גם כשאנחנו נעדרים מהבית. ריבויין של דלתות פלדה חסינות מעידות אל חוסר האמון של אנשים בדלתות עץ, אשר ניתנות לפריצה בקלות יחסית. פלדלת מוכרת כיום. תפוצתה העצומה באין-ספור בתים היא עוד אות וסימן לרצונם של אנשים להפוך את ביתם למבצר ולהרגיש מוגנים בו, כמו-כן רבים המקרים בהם אנשים שביצעו השכרת רכב שוכחים אותו נעול עם מפתח בפנים, במקרה זה מומלץ לקרוא למנעולן מקצועי.

יש שאינם לא די להם בנעילת דלתות ביתם באמצעות מנעולים משוכללים והם מסרגים גם את כל חלונות ביתם, אוטמים את כל הכניסות והיציאות, בוודאי כאשר הם יוצאים מהבית. לא אחת ניתן לשמוע אנשים שרואים בתים כאלה מבחוץ אומרים 'הבית הזה נראה כמו מבצר'. אכן כן, בדיוק כך רוצים בעליהם של אותם בתים שהם יצטיירו בעיני הרואים אותם – למאן יראו וייראו. מי שאמורים להירתע מהניסיון לפרוץ בתים עם מנעולים, בוודאי אמורים להימנע מניסיון לפרוץ אליהם כאשר הם נוכחים לדעת כי לא רק מנעולים מותקנים בבית אלא גם סורגים ושאר אמצעי הגנה. 

 
 

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר ביז אינפו מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מאתר ביז אינפו