1,254,014

124
מדריך עסקים
קניות בניית אתרים קופונים מדריך עסקים
מאמרים אחרונים באתר:

בימים הקרובים יתעדכן אזור זה עם קופונים בלעדיים לגולשי ביזשופ.

קופונים נוספים



מכירת רכבים | טופ קאר
חברה המתמחה במכירת רכבים עם אחריות לכל סוגי הרכב מכל שנת ייצור. מכירת רכבים פרטיים, מכירת רכביים מסחריים, מכירת טנדרים, מכירת רכבי שטח ועוד

מכירת רכבים | טופ קאר

 

http://www.top-car.biz

 


א.ס. טרייד אין
חברה המתמחה בקניה ומכירה של כל סוגי הרכבים. באתר מידע רב בליווי תמונות,רשימת רכבים עדכנית ומבצעים אטרקטיביים לגולשים.

א.ס. טרייד אין

 

http://www.as-trade-in.com

 


שברולט | כוכבי הרכב
מכירת רכבים , כוכבי הרכב umi חולון הוקמה בשנת 1994 כמרכז שירות ושיווק אזורי של חברת umi. טרייד אין / מכירת רכבים כוכבי הרכב חולון מציעה את שירותי הרכב מהמתקדמים ביותר בשוק המוסכים.

 

http://www.carstar.co.il/%d7%a9%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%9c%d7%98.asp

 


פורד פוקוס | היכל מוטורס
היכל מוטורס חולון הינה מרכז ארצי לשרותי מכירת רכבים העוסק במכירת רכבים מיד ראשונה ומיד שנייה וכן מציע מגוון רחב של אופציות מימון לרכב בתשלומים נוחים בכרטיסי אשראי. מימון לרכב חדש עם ראש שקט ואחריות מלאה רק בהיכל מוטורס חולון.

פורד פוקוס | היכל מוטורס

 

http://www.hall-motors.com/hmotors/pics.asp?cat=26

 


פורד פוקוס | הילה מוטורס
הילה מוטורס מתמחה בקניה ומכירה של כל סוגי הרכבים , מכירת רכבים מיד ראשונה ובמחירים אטרקטיביים.באתר מידע רב בליווי תמונות,רשימת רכבים עדכנית ומבצעים אטרקטיביים לגולשים.

 

http://www.hila-motors.com/pics.asp?cat=23

 


טרייד אין לרכב | הילה מוטורס
הילה מוטורס מתמחה בקניה ומכירה של כל סוגי הרכבים , מכירת רכבים מיד ראשונה ובמחירים אטרקטיביים.באתר מידע רב בליווי תמונות,רשימת רכבים עדכנית ומבצעים אטרקטיביים לגולשים.

 

http://www.hila-motors.com/pics.asp?cat=14

 


רז סוכנויות
סוכנות לטרייד אין, מכירה וקנית רכבים במחירים אטרקטיביים. באתר, מידע רב המלווה בתמונות הרכבים ורשימה המתעדכנת יום יום עם הרכבים הנמצאים במקום ומיועדים למכירה.

רז סוכנויות

 

http://www.br-top.com

 


טרייד אין מוטורס
חברה המתמחה במכירת רכבים איכותיים פרטיים מליסינג ומהשכרה. החברה מציעה אפשרויות טרייד אין לכל סוגי הרכבים ומגוון רחב של תנאי מימון מועדפים. באתר, מידע רב המלווה בתמונות הרכבים ורשימה המתעדכנת יום יום עם הרכבים הנמצאים במקום ומיועדים למכירה.

 

http://www.motorsi.com

 


סוכנויות מכוניות | הילה מוטורס
הילה מוטורס מתמחה בקניה ומכירה של כל סוגי הרכבים ,רכבים מיד ראשונה ובמחירים אטרקטיביים.באתר מידע רב בליווי תמונות,רשימת רכבים עדכנית ומבצעים אטרקטיביים לגולשים.

 

http://www.hila-motors.com/%d7%a1%d7%95%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa.asp

 


יד שניה | רק2 - rak2
לוח רק 2-כל המודעות ברק 2 חינם ,הלוח הגדול בישראל, לוח רכב, לוח דירות להשכרה, לוח דירות למכירה,שותפים, לוחות יד שניה, לוח דרושים,חיות מחמד, יד 2, יד-2 ,"

 

http://www.rak2.co.il/

 


מכירת רכבים | ענק הרכב - רז סוכניות
סוכנות לטרייד אין, מכירה וקנית רכבים במחירים אטרקטיביים. באתר, מידע רב המלווה בתמונות הרכבים ורשימה המתעדכנת יום יום עם הרכבים הנמצאים במקום ומיועדים למכירה

 

http://www.03-5189189.co.il/

 


השכרת נהג | דרייבר
השכרת נהג , נהג חליפי , שלילת רישיון , פסילת רישיון ועוד כל המידע הנחוץ נמצא באתרי האינטרנט.

 

http://www.

 


השכרת נהג | דרייבר
השכרת נהג , נהג חליפי , שלילת רישיון , פסילת רישיון ועוד כל המידע הנחוץ נמצא באתרי האינטרנט.

 

http://www.

 


קראוונים | היחידה לאחזקה - טל קראוונים
קראוונים ,חברה המתמחה בשיפוץ, בניה, מכירה והשכרה של מבנים ניידים ( קרוואנים ), באתר מידע רב בליווי תמונות המבנים קראוונים . היחידה לאחזקה.

 

http://www.tal-caravan.com/

 


השכרת רכב ומיני ליס | גלי טורס
חברה המתמחה בהשכרת רכב ומיני ליס. מרכז הזמנות ארצי 08-9478686

השכרת רכב ומיני ליס | גלי טורס

 

http://www.galitours.com

 


סיטי קאר
חברה המתמחה בהשכרת רכבים בארץ ובחו"ל, מכירת רכבים פרטיים, ליסינג, ביטוחים ומימונים. באתר מידע המלווה בתמונות, לוח רכבים למכירה ומבצעים אטרקטיביים לגולשים.

 

http://www.city-car.co.il

 


אוטו שי
סוכנות לטרייד אין, מכירה וקנית רכבים במחירים אטרקטיביים עם מסלולי מימון נוחים. באתר, מידע רב המלווה בתמונות הרכבים ורשימה המתעדכנת יום יום עם הרכבים הנמצאים במקום ומיועדים למכירה.

אוטו שי

 

http://www.auto-shay.com

 


הסעות | נתיבים הסעות
נתיבים הסעות היא החברה המובילה באיזור המרכז והשפלה להסעות ברחבי הארץ. צרו עמה קשר לארגון ההסעות הבא שלכם.

 

http://www.netivim4u.co.il/

 


מכירת רכבים | פרייבט קאר
מכירת רכבים פרייבט קאר חברה המתמחה במכירת כלי רכב , יד ראשונה מליסינג ומציעה גם מבחר גדול של כלי רכב פרטיים, 4*4 , מסחריות וטנדרים. .

 

http://www.private-car1.com/

 


אוטו בילו סנטר - מכירת רכבים
סוכנות לטרייד אין, מכירה וקנית רכבים במחירים אטרקטיביים. באתר, מידע רב המלווה בתמונות הרכבים ורשימה המתעדכנת יום יום עם הרכבים הנמצאים במקום ומיועדים למכירה

 

http://www.autobilucenter.co.il

 


השכרת רכב הרצל
השכרת רכב הרצל, מציעה לך מגוון רכבים להשכרה ובמכירת רכבים איכותיים פרטיים מליסינג ומהשכרה

השכרת רכב הרצל

 

http://www.herzel-car.com

 


אוואנטי השכרת רכב
באתר הבית של חברת אוואנטי - המשכירה ומוכרת כלי רכב - מידע אודות החברה ושירותיה, כלי רכב להשכרה, מבצעים וכן פרטים וטופס ליצירת קשר ולקבלת שירות

אוואנטי השכרת רכב

 

http://www.avanti.co.il

 


מכירת רכבים - טרייד אין הכיכר
חברה המתמחה בקניה, מכירה והחלפה של כל סוגי הרכבים - מסחריים ופרטיים. באתר מידע בליווי תמונות ורשימה מתעדכנת של הרכבים הנמצאים במקום.

מכירת רכבים - טרייד אין הכיכר

 

http://www.tradein-k.com

 


עמית מוטורס
מוסך הממוקם בתל אביב ומתמחה במכונאות כללית, מנועי דיזל ובנזין, ובפחחות וצביעה בתנור באמצעות הציוד המתקדם ביותר בארץ. כמו כן, במקום מחלקה מיוחדת להשכרת רכבים.

 

http://www.bizinfo.co.il/asb

 
קצת על השכרת רכב
 

בעיני ישראלים רבים, השכרת רכב מזוהה תמיד עם חופשה בחו"ל או נסיעת עסקים בחו"ל. אחרי הכל, מי כבר צריך השכרת רכב בארץ כאשר כמעט לכל אחד יש אוטו ויש גם אוטובוסים, רכבות ומוניות? הרוב המכריע של התושבים אינו זקוק לשום השכרת רכב וגם איננו עושה זאת, ובכל זאת קיימות סוכנויות רבות שמציעות השכרת רכב וכולן מתפרנסות בכבוד. אז מי הוא הציבור שנזקק לשירותי הסוכנויות של השכרת רכב בארץ?

התשובה הפשוטה והכללית היא – הציבור שכדאי לו. תשובה מדויקת מעט יותר היא – הציבור שמבין כי השכרת רכב כדאית לו. השכרת רכב היא בעיקרה שאלה כלכלית, ומתלווה אליה שאלת הנוחיות; בבואך לשקול השכרת רכב עליך לשאול את עצמך את שתי השאלות הללו – האם השכרת רכב בעת הזאת כדאית לי והאם השכרת רכב גם נוחה לי – ולהחליט בהתאם. הנקודה המעניינת היא, כי מי שכבר הגיע לשלב של שתי השאלות הללו הפנים למעשה את היתרונות של השכרת רכב ומוכן לבצע השכרת רכב לתקופה המתאימה לו; לכן, תשובותיו לשתי השאלות הללו בנושא השכרת רכב יהיו "כן" והוא ימשיך לשלב של השכרת רכב בסוכנות השכרת רכב המועדפת עליו.

ציבור הלקוחות שמשתמש בשירותי השכרת רכב של הסוכנויות הפנים כמה תובנות חשובות: הראשונה – בחישוב כלכלי "קר", רכישת רכב ואחזקתו משמעותם הוצאה תקציבית של אלפי שקלים לחודש. השניה – רכב פרטי או משפחתי רגיל עומד בטל למעלה מ-90% מהזמן. המשמעות: כל נסיעה ונסיעה ברכב הפרטי עולה הרבה יותר כסף ממה שמקובל לחשוב. השוואה פשוטה של מחיר הנסיעה המזדמנת לעומת המחיר של השכרת רכב עבור אותה נסיעה תזמן לנו הפתעה מעניינת מאוד.

שיקולי הנוחיות האישית כמו גם הסטטוס החברתי משמעותיים מאד בכל הנוגע לבחירה בין השכרת רכב להחזקת רכב. ברור, כי מי שזקוק לרכב יום יום לביצוע נסיעות רבות במסלולים מורכבים (ילדים- עבודה -ילדים-בית-ילדים-קניות-בית-בילוי-בית – נשמע מוכר?) לא ישקול השכרת רכב כתחליף, כי השכרת רכב פשוט לא מעשית עבורו. לעומת זאת, מי שזקוק לרכב רק בסופי שבוע ובמשך כל השבוע רכבו מעלה אבק בחנייה, יכול לגלות כי השכרת רכב כדאית לו ביותר. מי שסולד מכל ענייני הטיפול ברכב, ביטוחו, אחזקתו השוטפת וכו' יגלה עולם חדש של נוחיות אם יחליט לעבור למנגנון של השכרת רכב לפי הצורך; השכרת רכב היא גם פתרון מצוין להופעה מרשימה ברכב חדש ונוצץ, כאשר הנסיבות מצדיקות זאת.

קהל "קלאסי" שמשתמש בשירותי השכרת רכב של הסוכניות המציעות השכרת רכב הוא קהל התיירים, והדבר דומה לישראלים המבצעים השכרת רכב בחו"ל לצרכי טיול או עסקים. אגב, כדאי לזכור כי השכרת רכב בחו"ל עדיף לבצע מסוכנות של השכרת רכב בארץ – זה נוח יותר, מונע הפתעות בלתי נעימות בחו"ל, ובדרך כלל גם זול יותר. השכרת רכב בארץ עבור אורח מחו"ל היא עניין שבשגרה במשפחות רבות, ועסקים רבים שבהם מקובלת השכרת רכב עבור אנשי עסקים שמגיעים מחו"ל מקיימים קשרים קבועים עם סוכנויות של השכרת רכב ונהנים מתעריפים מוזלים. השכרת רכב עבור טיול בתנאי שטח קשים, או השכרת רכב גדול כדי ליהנות מטיול משותף, היא דרך נבונה ונכונה לחסוך בכסף, לחסוך בלאי מוגבר של הרכב הפרטי ולהבטיח הנאה מהטיול; וכמובן, השכרת רכב היא פתרון מצוין לגיוס כלי רכב עבור פרוייקטים בעלי משך זמן מוגבל, מבצעים מיוחדים וכדומה.

ענף מיוחד של השכרת רכב הוא המנגנון של השכרת רכב בליסינג, שהחל בתחום ההי-טק אך זכה לתאוצה עצומה ולשימוש נרחב מאוד ב.כל תחומי המשק. השכרת רכב דרך חברת ליסינג תפעולי הפכה לגורם מכריע שמשפיע לא רק על השוק של השכרת רכב אלא על תחום הרכב, החדש והמשומש, כולו; והמנגנון של השכרת רכב בליסינג הוכח כדאי עד כדי כך שגם משקי בית פרטיים רבים עברו אליו והם נהנים מתוכניות השכרת רכב אטרקטיביות שמתאימות להם.


 

 
 

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר ביז אינפו מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מאתר ביז אינפו