1,254,014

130
מדריך עסקים
קניות בניית אתרים קופונים מדריך עסקים
מאמרים אחרונים באתר:


החלקה יפנית

קצת על החלקה יפנית
 

החלקה יפנית

מאז ומעולם חלמת על עיצוב שיער שיחמיא לך – חלק, רך, משיי, מתנופף ברוח. אבל השיער שלך מתולתל או מקורזל, מסרב פקודה למסרק ולמברשת, ובכלל... עושה מה שהוא רוצה. באסה!

כל מי שעוסק בנושא החלקה יפנית בתחום עיצוב שיער מכיר את הבעיה – הפער הקיים בין עיצוב שיער רצוי למצוי. למספרה נכנסות נשים עם כל מיני סוגים של שיער ועם פנטסיה על עיצוב שיער שונה משלהן; בעיקר מבוקש המראה של שיער חלק ומשיי, שאחרי טיפול במספרה נראה כאילו בעצם איננו זקוק כלל לשום החלקה יפנית בתחום עיצוב שיער וכל מה שנחוץ לו כדי להיראות נפלא הוא חפיפה וסירוק. האם עיצוב שיער כזה חייב להישאר בגדר פנטסיה בלבד?

החלקת שיער יפנית החלקה יפנית החלקה יפנית לשיער
                                החלקה יפנית זו החלקת שיער המובילה בישראל!

ובכן, הפתרון נמצא ממש בהישג יד – עיצוב שיער באמצעות
החלקה יפנית שמתאימה לכל עיצוב שיער ולכל אישה. החלקה יפנית היא החלקת השיער המתולתל בשיטה מיוחדת ובחומרים מיוחדים השומרים על שיערך מפני כל נזק ומעניקים לו את המראה הנחשק – שיער הנופל בקלילות על כתפיך, מתבדר ברוח ונוח לעיצוב ולסירוק. אם בעבר היה צורך לעבור כל מיני תהליכים מסורבלים ומסוכנים כדי להחליק שיער סורר ומקורזל, הרי היום עם השיטה הייחודית הזאת של החלקה יפנית אפשר להגיע לתוצאות שהן לא רק מצוינות ויעילות, אלא גם בריאות יותר – עיצוב שיער הנעשה ללא נזקים לשיער.

עיצוב שיער - סרג'ו לימודי עיצוב שיער

במה שונה
החלקה יפנית מטכניקות אחרות? בניגוד להחלקות כימיות אחרות, החלקה יפנית מתאפיינת בשימוש בנוסחה מיוחדת השומרת על השערה מפני נזקים. החלקה יפנית משתמשת בנוסחת האקולייזר 3 – שילוב של קולגן עם מינרלים ועם מולטי ויטמינים, שתפקידם לשמור על השיער מפני נזקים בעת ההחלקה. מה שמייחד שיטה זו של עיצוב שיער בדרך של החלקה יפנית הוא התוצאות המפתיעות – בסופו של התהליך מתקבל שיער חלק, רענן ומלא חיים, ששמר על הלחות ועל הברק הטבעי שלו.

סוד ההצלחה של עיצוב שיער בדרך של
החלקה יפנית הוא השילוב המדויק והכמויות המדויקות של החומרים שבהם משתמשים. אין מבצעים החלקה יפנית באותה שיטה ועם אותם חומרים לכל אישה, אלא מתאימים את החומר באופן אישי ובנפרד לכל החלקה יפנית של כל סוג שיער. לאחר החדרת החומר לשיער, השלב הבא בתהליך של החלקה יפנית הוא שימוש במכשיר החלקה מיוחד, שבשילוב עם הנוסחה הייחודית של החומרים מביא את השיער למצב החלק הרצוי. השלב השלישי של החלקה יפנית הוא הזנת השיער בקרם הזנה מיוחד שעוצר את התהליך הכימי ברגע הנכון, מגן על כל שערה ושערה, "סוגר" אותה ומבודד אותה מכל השפעה מזיקה אפשרית. בשלב האחרון של החלקה יפנית שוטפים את השיער ומייבשים, ובכך מסתיים התהליך של החלקה יפנית .

חשוב מאוד לזכור, כי במשך יומיים אחרי החלקה יפנית יש להימנע משטיפת השיער. אחר כך אפשר לחזור לטיפולים הרגילים, וכל הנושא הכאוב של עיצוב שיער נעשה פשוט להפליא – חפיפה, סירוק וייבוש רגילים לגמרי.
החלקה יפנית עם קליאופטרה.
את בוודאי שואלת את עצמך: כמה זמן מחזיקה החלקה יפנית מעמד? האם יהיה עלי לחזור על החלקה יפנית לעתים קרובות כדי לשמור על אותו מראה ועל אותו עיצוב שיער שמתאים לי? ובכן, שיער שעבר החלקה יפנית נשאר חלק לתמיד, למעט במקרים שבהם השיער מסולסל במיוחד, שאז יש לחזור על התהליך של החלקה יפנית אחרי חצי שנה. כדי לשמור על הסגנון החדש של עיצוב שיער מומלץ לעשות החלקה יפנית רק לשיער החדש שיצמח במשך הזמן, משום שהשיער שעבר כבר החלקה יפנית יישאר חלק ואין צורך לחשוף אותו מחדש לחומרי ההחלקה.

החלקה יפנית עם הייר סנטר.

עוד חשוב לדעת, כי כדי שהתהליך של החלקה יפנית ישיג תוצאות טובות נחוצים ידע ומומחיות הנרכשים בהשתלמויות עיצוב שיער מיוחדות לנושא. ידע כזה ומומחיות כזאת קיים אצל מעצב השיער מוביל אשר רק הוא עצמו מבצע את כל ההחלקות היפניות במקום! הוא יודע היטב כי אין לבצע החלקה יפנית אצל מי שלא עבר השתלמויות בכך, ואל לשום אישה להפקיד את שיערה בידי מי שמתיימר לבצע עיצוב שיער בדרך של החלקה יפנית מבלי שיהיה מומחה לכך. החלקה יפנית היא תהליך מחושב היטב ומדויק מאוד, רק ביצוע מקצועי ומדוקדק יסתיים   בתוצאות הרצויות.

 
 

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר ביז אינפו מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מאתר ביז אינפו