1,254,014

134
מדריך עסקים
קניות בניית אתרים קופונים מדריך עסקים

השכרת נהג

קצת על השכרת נהג
 

 


השכרת נהג

אני תמיד רציתי לחיות חיים מפונקים. חיים כאלו שאני לא חייב לעשות שום דבר בעצמי- חיים עם משרתים, טבחים אקזוטיים, טיולים מסביב לעולם (שכמובן לא אני אהיה זאת שאורזת את חפצי המרובים והמיותרים) ועוד כל מיני מותרות שאפשרי לחשוב עליהן רק כאשר יש הרבה מאוד כסף בחשבון הבנק, ולא מינוס מטורף כמו שיש לי בחשבון הבנק הפרטי שלי. אבל מה לעשות, באופי שלי אני עדיין מאוד מפונקת, ואני מאוד אוהבת שעושים בשבילי דברים, גם אם הם לא עולים הרבה כסף: אני מסנג'רת את השכן החמוד שלי כדי שהוא יסחב לי את כל השקיות מהסופר במדרגות (אני גרה קומה ראשונה, אבל הי, למה שאני אשבור את הגב?), אני מבקשת מהורי כל סוף שבוע כסף "כיס" (למרות שאני כבר בת 33), הרי מה? השכירות בתל אביב הורגת ושוחקת, ולא יזיקו לי קצת מזומנים נוספים. יש עוד המון דוגמאות לדברים שאני מתפנקת עליהם, ואחד מהם הוא השכרת נהג. נכון, קראתם נכון, אני משתמשת בשירות הזה. היות ואני גרה בתל אביב, אני לא ממש נוהגת המון, ולכן, רישיון הנהיגה שלי פג תוקפו. מדי פעם אני נאלצת לצאת לפריפריה , ואז אני צריכה מישהו שמבין בחוקי התעבורה כדי שיוביל אותי מנקודה אחת לאחרת. השכרת השירות  הוא לא עסק יקר במיוחד האמת, הרי הרבה יותר יקר להחזיק רכב בתל אביב.

ברגע שנעזרים בשירותים אלה , בתנאי כמובן שעושים זאת דרך חברה מקובלת ובעלת הרישיונות המתאימים, אז מקבלים לרוב גם רכב יחד עם הנהג. שירות זה יכול ממש לפתור את כל הבעיות החניה שבעיר הגדולה, ולספק הרבה מאוד פרנסה לאנשים צעירים כמו סטודנטים וכדומה. הרי, השכרת נהג זה לא עסק מסובך במיוחד, ולהיות נהג שמשכירים אותו הוא לא עסק מסובך יותר. אם אתה או את (הרי אני לא רוצה להיות מגדרית יותר מדי) מעוניינים להפוך לנהגים פרטיים, זה הרי אחלה כסף תמורה ליחסית מעט זמן הכשרה- כמה חודשים כדי להוציא טסט לרישיון נהיגה וזהו כמעט. השכרת השירות נע במחירים שונים, ולרוב הנהגים שמושכרים הם נהגים מיומנים עם כמה שנים ניסיון בנהיגה לפחות. הרי, אף אחד לא ישכיר נהג חדש. חברות הביטוח שמו לב לתעשיית ההשכרות , והן מציעות תעריפים מיוחדים לנהגים שזהו הוא מקצועם. 

למידע ופרטים נוספים בנושא קנייה והשכרת רכבים הכנסו לאתר החברה של אוטו סנטרל

אני אישית, בכל פעם שמתחשק לי לנסוע לאילת, או סתם לאיזה טיול בצפון, אני משתמשת בשירות הנל , וזה לוקח אותי לאן שלבי חפץ בו. אם תחשבו על זה, זה אפילו ממש אקולוגי: פחות אנשים הם בעלי רכב, פחות פחמן דו חמצני נפלט לאוויר, פחות פקקי תנועה, פחות משטחים שיכולים לשמש לפארקים ולעצים יהפכו לחניוני ענק- ובכל זאת אנשים יכולים להגיע לאן שהם רוצים. אני רואה בזה יותר מפינוק- אני רואה בזה שליחות! נכון, אני לא משוגעת, אני ממש חושבת שמי שרוצה לתרום בדרכו האישית לכדור הארץ, ישתמש בשירות. מעבר לכך ששירותים של השכרת נהג יכולים להעלות את הכלכלה המקומית והארצית.
אז קדימה, צאו מאזור המבטחים שלכם, תתפנקו מעט,  חייגו (זה מאוד פשוט: שימרו את מספר הטלפון של חברה המבצעת השכרת נהג בחיוג המהיר בנייד), ויגיע לכם נהג פרטי עד הבית שייקח אתכם לאן שאתם רק רוצים. תתפנקו מעט, ותנו את ההגה למי שזה תפקידו לנהוג.

 


המאמר נכתב בחסות:
מכירת רכבים | אוטו סנטרל בע"מ
כתובת: הפלד 23 ,חולון
טלפון: 03-5506667
נייד: 052-6337458


אתר אינטרנט:
http://www.autocentral.co.il/

השכרת נהג שלילת רישיון, הסעות
ביז אינפו מדריך העסקים המוביל בישראל עם מגוון ענק של בתי עסק בתחום השכרת נהג
 
 


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר ביז אינפו מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מאתר ביז אינפו