1,254,014

127
מדריך עסקים
קניות בניית אתרים קופונים מדריך עסקים
מאמרים אחרונים באתר:


בניית אתרים

קצת על בניית אתרים
 


אין צורך להכביר מילים על חשיבותם המכרעת של אתרי אינטרנט לעסק המודרני. בניית אתרים באינטרנט הפכה זה מכבר לשלב הכרחי בהקמת עסק ובפיתוחו. יתרה מזאת, בניית אתרים ותחזוקתם בצורה וברמה שתתמוך בעסק ותפתח אותו היא בימינו תנאי הכרחי להצלחת העסק. עסק ללא אתר אינטרנט מוצלח, מושך את העין, ברור, מהיר ופונקציונלי מסתכן ב"היעלמות" מוחלטת מהמפה. עסק החפץ חיים חייב להכיר את החשיבות העליונה של בניית אתרים ותחזוקתם הנכונה, וחברה שמבצעת בניית אתרים עבור לקוח נוטלת עליה אחריות כבדה מאוד: בניית אתרים טובים תקדם את עסקו של הלקוח, בניית אתרים בלתי מקצועית או בניית אתרים שנעשית ללא הכרה מעמיקה של העסק עלולה למוטט אותו כליל.

קידום אתרים עיצוב אתרים בניית אתרים
                             נט-סטייל אתרים בנתה עד היום מעל ל - 1,000 אתרים !

בניית אתרים אומנם איננה משימה סבוכה במיוחד מבחינה טכנולוגית, אך האספקט הטכנולוגי של בניית אתרים איננו העיקר. כפי שראינו לעיל, בניית אתרים נכונה מתחילה קודם כל בהכרת העסק עבורו בונים את האתר. בניית אתרים טובה כוללת גם הכרה של הבעלים, הכרה של העובדים, ובוודאי הכרה טובה של החזון העיסקי – מה מטרת העסק, לאן פניו מועדות, מי הוא הקהל הפוטנציאלי שלו ומי הם המתחרים שלו. תהליך בניית אתרים שאיננו מתחיל בשאלות אלו עלול להוביל במהירות רבה לאסון עיסקי – העסק משקיע בתהליך של בניית אתרים ומסתמך על התוצאה המבוקשת, אך הלקוחות אינם מגיעים.

על כן קיימת חשיבות עליונה לבחירה של החברה שתבצע עבור העסק בניית אתרים המתאימים לו. חברה רשלנית או בלתי מקצועית תבצע תהליך בניית אתרים זריז, טכני במהותו, שכל מטרתו לגבות את כספו של הלקוח ולעבור ללקוח הבא. חברת בניית אתרים שמבינה את גודל אחריותה ואת ההשלכות העיסקיות של בניית אתרים באינטרנט על הלקוח תעבוד בשיטה אחרת – בניית אתרים זהירה ואחראית, בניית אתרים שמתחילה בלימוד ולא בטכנולוגיה, בניית אתרים שמביאה בחשבון את צורכי הלקוח ואת עתידו של העסק, בניית אתרים שמלווה את הלקוח לאורך זמן ודואגת להתפתחות המשותפת של העסק ושל האתרים שלו. חברת בניית אתרים כזאת גם תדאג לאספקט נוסף, חשוב ביותר, שחייב ללוות בניית אתרים מוצלחים – קידום אתרים בתוצאות החיפוש ברשת. אין טעם רב בתהליך מורכב ומושקע של בניית אתרים ברשת אם אתרים אלו אינם "קופצים" לעיני המחפשים במקום גבוה בתוצאות החיפוש, משום שרובם המכריע של המחפשים אינם טורחים לגלול את תוצאות החיפוש מעבר לדף הראשון. על כן, בניית אתרים ללא קידום אתרים היא כמעט תמיד בזבוז כסף ומאמץ ועל כן ראוי שהאתר יופץ ברשת בין הית בתוך אחסון אתרים אמין ויקודם בגוגל.

חברות רבות מציעות בניית אתרים ברשת, וחלקן אף מציעות תהליכי קידום אתרים בגוגל. למרבה הצער, עסקים רבים אינם בודקים כראוי מי היא החברה שמציעה להם בניית אתרים ומה שיעור ההצלחה שלה ב- קידום אתרים שבנתה.

                           בניית אתר
                                         פרסם ומכור את מוצריך בקניון ביזשופ
                                     השרות ניתן חינם ללקוחות נט-סטייל אתרים


כאן המקום לדבר על בניית אתרים באמצעות נט-סטייל אתרים. נט-סטייל אתרים היא חברה מיוחדת במינה, שמשלבת בנית אתרים מוצלחים ויפהפיים עם הבנה עמוקה של צורכי הלקוח ועם קידום מוצלח של האתרים שלו, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת סמארט סופט ווב, המספקת אף היא שירות בניית אתרים.

 בנט-סטייל, המשימה של בניית אתרים נתפסת כשותפות עם הלקוח בקידום העסק שלו. התהליך של בניית אתרים באמצעות נט-סטייל מתחיל בפגישה, בה מציג הלקוח את העסק ואת החזון העיסקי שלו. בניית אתרים עבור הלקוח לא תתחיל לפני שהתמונה הכללית תהיה בהירה וברורה, משום שבנט-סטייל לא מוכנים להשקיע זמן ועבודה בתהליכים של בניית אתרים לפני שהמטרה ברורה ומוגדרת. לאחר שהושגו כל ההבנות יחל תהליך של בניית אתרים זמניים – "שלד" של אתרים, שמטרתו לבחון האם אלו אמנם האתרים הדרושים והאם בניית אתרים בטכניקה זו או אחרת מתאימה לדרישות ולהגדרות. רק לאחר כל הבחינות והבדיקות ולאחר קבלת אישורו של הלקוח יחלו מומחיה של נט-סטייל בתהליך מסודר של בניית אתרים ו"טעינתם" בכל המידע הנחוץ, בבדיקתם ובהרצתם, ולאחר מכן – בקידומם. הלקוח יכול אם כן להיות סמוך ובטוח כי בניית אתרים באמצעות נט-סטייל אתרים היא תהליך מסודר, מובנה, מקצועי לעילא ומכוון כולו להשגת מטרה משותפת – בניית אתרים שיקדמו את עסקו של הלקוח ויביאו לו לקוחות.

                           בניית אתרים עיצוב אתר
                                קידום עסקך בלוח YINFOO לראש רשימת העסקים
                                    השרות ניתן חינם ללקוחות נט-סטייל אתרים

חשוב מאוד לזכור, כי בנוסף לתהליכים אלו של בניית אתרים מציעה נט-סטייל אתרים גם שירות מעולה של קידום האתרים ברשת, הן בטכנולוגיה של מילות מפתח והן בדרך ייחודית של יצירת קישורים צולבים בין האתרים שהיא בונה. בניית אתרים באמצעות נט-סטייל אתרים היא אם כן ערובה לניצול נכון של טכנולוגיות האינטרנט ככלי מן המעלה הראשונה להצלחה עסקית.

 
 

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר ביז אינפו מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מאתר ביז אינפו